Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi kaskı kullanıyorsunuz?

Junior Member omrkrtt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Hangi kaskı kullanıyorsunuz?

Arkadaslar herkese merhaba. Oncelikle forum herkese hayirli olsun. Motoru almadan once turing'in duzenlemis oldugu egitime katilip ls2 kaskimi almistim ve daha sonrasindan bu kask beni bi sure idare eder diyip yanina mont ve eldiven aldim. Simdi iyi bir kask arayisi icerisindeyim ve kafam cok karisik bir turlu ne alacagima karar veremedim. 700 800 e kadar bir kask ariyorum. Kullanip memnun kaldiginiz onerebileceginiz bir model olursa cok sevinirim. Simdiden herkese cok tesekkurler.
    Konu omrkrtt tarafından (08.Ekim.2015 Saat 08:02 ) değiştirilmiştir.

Admin Okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Beğendikleri
    16
    Beğenileri
    5
    merhaba

ben yaklaşık 1 senedir ZEUS ZS 3000 E FIBER GLASS GÜNEŞ VİZÖRLÜ KASKI kullanıyorum. Şu an fiyatı uçmuş durumda. Kendinden bluetooth özelliğinin olması artı fakat sadece intercom olarak kendi markası ile eşleşmesi çok kötü... Android ve IOS da uygulamalar ile bir şekilde durumu çözüyorsunuz.

Kask genel olarak güzel fakat tüm modüler kasklarda olduğu gibi 60km üzeri hızlarda ses dayanılmaz seviyeye geliyor. Tüm bunları düşününce bilinçli bi şekilde bu fiyata tercih edeceğim bi kask değil gerçekçi olmak lazım

Junior Member muuludag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Merhabalar... Bende Ls2 Blade kullanıyorum. 3 yıldır kullanmaktayım. Kask içindeki pedler oldukca dayanıklı ve benim için ideal bir kask. Kymco scooterim olduğu zaman almıştım. Fiyatları gayet cezbediciydi ama yeni modelleri biraz tuzlu başka kasklarda tercih edilebilir.
    07LMU61